Ředitel školy vyhlašuje 1. kolo přijímacího řízení pro školní rok 2021/2022 na studijní obory, učební obory a nástavbové studium. Přihlášky posílejte na adresu školy: Střední škola hospodářská a lesnická Frýdlant, Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant nebo doručte osobně do sekretariátu školy v době od 7:00 hodin do 13:00 hodin.

Jak bude probíhat přijímací řízení? S ohledem na situaci kolem epidemie se ředitel školy může rozhodnout do 8. 3. 2021 o nekonání jednotné přijímací zkoušky na studijní obory a nástavbové studium, pokud počet přihlášek nepřevyšuje předpokládaný počet přijímaných uchazečů. Vzhledem k tomu, že se do maturitních oborů hlásí každoročně méně žáků, než je předpokládaný počet přijímaných uchazečů, je pro nás konání těchto testů bezpředmětné. Jednotné přijímací zkoušky se tedy ve škole konat nebudou, pokud počet přihlášených nebude do 1. 3. 2020 menší než je předpokládaný počet přijímaných uchazečů.

Těšíme se na Vás.

Ing. Miroslav Kudrna, ředitel školy

Informace o přijímacím řízení a kritériích nejdete ZDE

1. kolo přijímacího řízení – studijní obory ZDE