Řidičský průkaz skupiny B

Řidičský průkaz skupiny T

Skupina T ze skupiny B

Co musím udělat

Pokud jste se rozhodli pro některý z našich kurzů, musíte nejprve absolvovat prohlídku u praktického lékaře ke zjištění zdravotní způsobilosti k řízení příslušného vozidla.

Učebnice

Kreativní učebnice, která je nutná pro úspěšné složení všech částí závěrečné zkoušky.

Motorová vozidla

Žáci oborů Zemědělec – farmář, Opravář zemědělských strojů, Lesní mechanizátor, Veterinářství a Agropodnikání mají výuku autoškoly jako povinný předmět.

Vozový park

Škoda Fabia I., Škoda Fabia II., Škoda Fabia III., Zetor Proxima, Nákladní automobil IVECO.

Služby autoškoly

Žáci, kteří nemají povinný předmět Motorová vozidla, mají možnost získat řidičský průkaz za zvýhodněnou cenu.

Nabídka pro veřejnost

Výuku a výcvik autoškoly provádíme také individuální formou i pro širokou veřejnost.

Kondiční jízdy

Praktický výcvik v řízení vozidla pro řidiče, který již má řidičský průkaz.

Podmínky přijetí

Podání písemné žádosti. Dosažení předepsaného věku ke dni ukončení výuky a výcviku. Žáci školy mohou konat zkoušky i před dosažením věku stanoveného pro příslušnou skupinu řidičského oprávnění  s podmínkou vydání ŘP (v případě úspěšného vykonání zkoušek) v den nabytí plnoletosti. Zdravotní způsobilost k řízení motorových vozidel. Trvalý nebo přechodný pobyt na území ČR. Žadatel není ve výkonu sankce nebo trestu zákazu činnosti spočívajícího v zákazu řízení motorových vozidel.

Provozní řád

Na objednanou hodinu se žák dostaví nejpozději 5 minut před jejím zahájením. Jedna vyučovací hodina trvá 45 minut. Žák musí mít platný občanský průkaz u sebe během jízd. Po provedení praktického výcviku žák svým podpisem do knihy jízd potvrdí pravost zápisu. Žák musí mít během jízd u sebe platný občanský průkaz (v případě ztráty cestovní pas + náhradní doklad) a řidičský průkaz – pokud jej vlastní. Poplatky za zkoušky nejsou zahrnuty v ceně výcviku. Poplatek činí 700 Kč s DPH za první zkoušku.

Formuláře ke stažení

Ceník autoškoly