DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Na co se můžeš těšit

Připravili jsme si pro vás bohatý program! K dispozici vám budou otevřena jednotlivá pracoviště školy. Podíváte se třeba, jak naši žáci řádí v kovárně, nakouknete do našich odborných učeben, projdete se naučnou zemědělskou stezkou, podíváte se do školních jídelen, tělocvičen, domovů mládeže, ale nepřijdete ani o ukázky dovedností našich žáků. Zkrátka máte před sebou skvělý den.

TERMÍNY DNŮ OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Pátek 20. 11. 2020 10.00 – 16.00 hod. Sobota 21. 11. 2020 8.30 – 13.00 hod.

Pátek 15. 01. 2021 10.00 – 16.00 hod. Sobota 16. 01. 2021 8.30 – 13.00 hod.

Jak to u nás vypadá

Zjisti víc o tom, proč k nám jít studovat!

Pracoviště Zámecká

Pracoviště Bělíkova

Pracoviště Hejnice

Proč studovat zrovna u nás

Škola má dlouholetou zkušenost se vzděláváním žáků i dospělých a díky dobré spolupráci se samosprávami kraje i obcí, výrobními podniky, profesními komorami, úřady práce a neziskovými organizacemi není odtržená od reality trhu práce.

Nabízíme

Individuální přístup

Naším cílem je věnovat se všem našim žákům podle jejich potřeb.

Zapomeň na úřad práce

O naše absolventy je dlouhodobě obrovský zájem.

Skvělé vybavení

Moderní zázemí a technika. Prostě všechno, o čem se budeš teoreticky učit, poznáš i v praxi.

Odbornost

V rámci studia máš možnost získat certifikáty a průkazy. Vše, co potřebuješ k profesi, už budeš mít.

Jsme online

Volně přístupná wifi, dataprojektory ve všech učebnách, klasifikace přes informační systémy školy.

Prostupnost oborů

Máš možnost změnit maturitní nebo učební obor.

Stipendium

U vybraných oborů máš možnost získat motivační a prospěchové stipendium.

Praxe při studiu

Svůj obor ovládneš především díky praxi.

Jsme víc než škola

Automat na nápoje, kantýna, sportovní kurzy, tuzemské i zahraniční výlety, exkurze, školní knihovna, školní pivo, žákovská samospráva, sauna, posilovna nebo tělocvična.

Máme partnery, o které se můžeme opřít

Spolupracujeme s různými organizacemi, a ty máš tak možnost si své znalosti a dovednosti vyzkoušet přímo ve firmě.

Učíme obory, které mají smysl!

Skvělá zaměstnanost a obrovská úspěšnost studentů u závěrečných zkoušek. Studovat u nás stojí za to.

Zajímavá čísla o naší škole

Zaměstnanost našich absolventů

Úspěšně vyučení

Úspěšnost u maturit

Pokud pro tebe bude maturitní obor příliš těžký, nebo naopak učební obor příliš lehký, můžeš za splnění určitých podmínek přestoupit a zůstat na stejné škole.

Poznej nás z blízka

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2015