Chci pracovat v lese

Vzdělávací program pro seniory

Dnešní dopoledne jsme věnovali seniorům z Domova seniorů Františkov, kteří navštívili naše expozice. Nejstarší návštěvnici bylo nedávno krásných 97 let. Úplný...

První senoseč je za námi

Zástupce ředitele pro praktické vyučování Jaroslav Palarec a žák 3. ročníku oboru Agropodnikaní Filip Buchar během čtyř dnů zvládli kompletní senoseč (posekání, obracení, nařádkování a balíkování). Více jak 80 balíků sena zabezpečí krmení hospodářských...

Krásné letní prázdniny!

Krásné prázdniny! Přejeme vám krásné léto, plné odpočinku, klidu a nezapomenutelných zážitků. Děkujeme vám za vaši přízeň a spolupráci během celého školního roku. I o prázdninách jsme vám k dispozici na našich obvyklých kontaktech. A pokud nechcete ztratit...

Předávání výučních listů pro absolventy z pracoviště Hejnice

Ve středu 17. června  proběhlo slavnostní předání výučních listů úspěšným absolventům Střední školy hospodářské a lesnické Frýdlant. Všem ze srdce gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalším životě! Úplný název školy: Střední...

Květinový záhon zdobí pracoviště Zámecká

Sami zaměstnanci školy proměnili školní pozemek na květinový záhon, který zdobí pracoviště Zámecká, Frýdlant.  Úplný název školy: Střední škola hospodářská a lesnická, Frýdlant, Bělíkova 1387, příspěvková organizace Adresa: Bělíkova 1387,...

Nezahálíme ani v průběhu maturitních nebo závěrečných zkoušek

I bez žáků se zaměstnanci naší školy starají například o naučnou zemědělskou stezku, pokoušíme se experimentovat a začínáme pěstovat nové plodiny: Quinoa, Pohanka, Čočka, Sója nebo Jetel inkarnát. Staráme se o zeleň ve Frýdlantu a jeho širokém okolí,...

Děčínská kotva / Mistrovství floristů České republiky 2020

Letošní Děčínská kotva - Mistrovství floristů ČR 2020 je netradiční a jejím tématem je "Děčínská kotva kvete pro první linii!" Zadáním bylo vytvořit "Kytici pro hrdinu". Do soutěže do kategorie JUNIOR se přihlásily naše žákyně oboru Zahradník - Štěpánka...

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2015

Pin It on Pinterest

Share This
X

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít