Chci pracovat v lese

Mimořádné termíny opravných a náhradních maturitních zkoušek v jarním zkušebním období 2021

V návaznosti na dodatek Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy č. j. MSMT-3267/2021-6 k opatření obecné povahy upravující konání maturitních zkoušek informuje žáky o následujících změnách konání a průběhu maturitních zkoušek v jarním zkušebním...

Praktické vyučování od 10. 5. 2021

Přítomnost žáků na vzdělávání (odborném výcviku, učební praxi, skupinových konzultacích) je podmíněna absolvováním antigenního testování v předepsané frekvenci. U odborného výcviku a skupinových konzultací budou dodržována všechna mimořádná opatření a...

Testování žáků od 3. 5. 2021

Ministerstvo zdravotnictví dodatkem č. j. MZDR 14592/2021-8/MIN/KAN k předchozímu mimořádnému opatření ze dne 30. 4. 2021 se mění vyžadovaná frekvence testování na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 u žáků na jednou týdně. Preventivní test se provede vždy...

Přehled změn v modelu maturitní zkoušky v návaznosti na opatření obecné povahy MŠMT

Přehled změn v modelu maturitní zkoušky v návaznosti na opatření obecné povahy MŠMT V souvislosti s vývojem epidemické situace v ČR a s ohledem na distanční vzdělávání žáků Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy upravilo podobu maturitní...

Vyhlášení voleb do školské rady

OZNÁMENÍ O KONÁNÍ VOLEB DO ŠKOLSKÉ RADY Funkční období školské rady při střední škole se chýlí ke konci, přičemž jsou plánovány volby dvou zástupců za zákonné zástupce nezletilých žáků a zletilých žáků a dvou zástupců za pedagogické pracovníky školy. Níže jsou...

Prázdninová praxe – 1. ročník Agropodnikání

Odborná prázdninová praxe v rozsahu jednoho pracovního týdne (5 dní x 6 hodin)  je pro žáky studijního oboru Agropodnikání povinná v souladu s rámcovým vzdělávacím programem. Důvodem stanovení této praxe je, aby se žáci seznámili s provozem...

Obnovení odborného výcviku a učební praxe od 3. 5. 2021

Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví č.j. MZDR 14600/2021-3/MIN/KAN ze dne 19. dubna 2021 umožňuje další částečné obnovení výuky, a to od 26. dubna 2021. Od tohoto data je umožněna osobní přítomnost žáků na praktickém vyučování všech ročníků, v...

Jedni k soustruhu, druzí ke sporáku

K soustruhům, za sporák do kuchyně, do lesa nebo na školní farmu mezi hospodářská zvířata. Zpátky ve škole po několikaměsíční pauze kvůli epidemii koronaviru. Žáci v pondělí opět nastoupili do odborného výcviku. Podobně jako jejich vrstevníci v celé republice. [ngg...

ZAHÁJENÍ PRAKTICKÉ VÝUKY 26. DUBNA 2021

Po dlouhé přestávce se 26. dubna vrací žáci k prezenční praktické výuce. Naše zahrada se probouzí ze zimního spánku, záhony rozkvétají a neodbytné plevele vystrkují růžky. Nejvyšší čas pro návrat našich žáků. Ve škole je vše připraveno tak, aby byla dodržena všechna...

Aktuální informace k přijímací zkoušce 3. a 4. května 2021

Mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví ČR č. j.: MZDR 14592/2021-1/MIN/KAN ze dne 6. 4. 2021 v zájmu snížení rizika přenosu nákazy je uchazečům o střední vzdělávání stanovena povinnost nechat se otestovat a předložit výsledek negativního testu, který je...

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This
X

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít