Chci pracovat v lese

Den regionálních potravin Libereckého kraje

Jen to nejlepší! Před libereckou radnicí se ve čtvrtek opět bavilo a hodovalo. Probíhal zde už tradiční Den regionálních potravin, na kterém se jako vždy prezentují zemědělci, pekaři, cukráři nebo řezníci z celého Libereckého kraje a hlavně zde proběhlo...

Spolupráce s městem Frýdlant

Rýsuje se další spolupráce s městem Frýdlant. Naši zahradníci budou navrhovat úpravu zeleně kruhového objezdu ve Frýdlantu. Do konce října vybere z návrhů starosta města Frýdlant Dan Ramzer a místostarosta Jíří Stodůlka vítězný projekt, který bude...

Slavnostní předávání maturitních vysvědčení

V úterý 15. 9. 2020 proběhlo slavnostní předávání maturitních vysvědčení. Vysvědčení si převzali naši úspěšní maturanti a maturantky ve škole. Slavnostní atmosféru sdílelo s úspěšnými absolventy vedení a vyučující naší školy. Všem absolventům...

Mezinárodní výstava jiřinek a vazačská soutěž

Hejnický klášter opět po roce zaplavily nekorunované královny podzimu – jiřinky. Stovky pestrobarevných květů od pěstitelů nejen z Čech, ale i ze zahraničí, si mohli návštěvníci prohlédnout na zdejším nádvoří. Mezinárodní výstava jiřin začala už ve...

Sklizeň školních brambor

Úroda brambor se zatím rýsuje nadějně, jarní mrazy ani koronavirová pandemie bramborám neuškodily, a proto žáci pod dohledem učitelů odborného výcviku vyrazili na sklizeň školních brambor.[ngg src="galleries" ids="40" display="basic_thumbnail"...

Chmelobraní 2020

Ze školního chmele bude opět uvařeno pivo 12°Hospodář i 11°Čeledín. Už potřetí se v prostorách naučné zemědělské stezky česal chmel. Při letošním chmelobraní vypomohli hejtman Martin Půta a radní Jiří Löffelmann, zastavil se také náměstek Petr Tulpa....

UNIVERZITA TŘETÍHO VĚKU ČZU PRAHA

29.9.2020 startuje již třetí semestr U3V pro více jak 40 aktivních seniorů. Tento projekt vznikl ve spolupráci mezi naší školou, městem Frýdlant, EFFEM s.r.o. a České Zemědělské Univerzity Praha. Téma zimního semestru: ČESKÉ DĚJINY A JEJICH SOUVISLOTI....

Organizace školního roku 2020-2021

Zahájení školního roku 2020/2021Pracoviště Bělíkova, Frýdlant1. ročníky v 08:15 hod.Vyšší ročníky v 10:15 hod. Pracoviště Zámecká, FrýdlantVšechny ročníky v 09:30 hod. Pracoviště Hejnice1. ročníky v 08:30 hod.Vyšší ročníky v 10:00 hod. Období školního...

Stáž v ZOD Brniště a.s.

Na celý týden si v rámci stáže vyzkoušel Ing.Jaroslav Palarec roli AGRONOMA a Ing. Karel Mařík roli ZOOTECHNIKA ve společnosti ZOD Brniště a.s. Velké poděkování patří ZOD Brniště a.s. za spolupráci při organizaci stáže pro naše vyučující.   [ngg...

Kunratická jamparáda

Z ovoce naučné zemědělské stezky připravujeme tři druhy marmelád, které následně budou přihlášeny do soutěže Kunratická jamparáda, největší marmeládové soutěže na území střední Evropy.Odkaz na soutěž:https://www.jamparada.cz/ [ngg src="galleries" ids="34"...

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2015

Pin It on Pinterest

Share This
X

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít