Chci pracovat v lese

Spolupráce s hypermarketem Globus

Po půlročním jednání a slaďování podmínek podepsala naše škola dohodu o spolupráci s Hypermarketem Globus. Ta v sobě zahrnuje nejen propagaci školy a podporu žáků a učitelů vybraných učebních oborů, ale i zcela nový přístup a individuální způsob odměňování žáků, kteří...

Informace k MZ 2022

Užitečné odkazy Výsledkový portál žáka Účelem výsledkového portálu žáka je poskytnout maturantům vybrané výsledkové dokumenty společné části maturitní zkoušky. Výsledkový portál žáka je založen na principu jednoznačné registrace a autentizace žáka a jeho souhlasu se...

Vyhláška o očkování proti infekčním nemocem

Dne 10. 12. 2021 byla schválena novela vyhlášky č. 537/2006 Sb., o očkování proti infekčním nemocem, která nově zavádí i povinné očkování proti nemoci covid–19 pro některé skupiny osob:  mezi tyto povinné skupiny osob patří také osoby...

Vyhlášení 1. kola přijímacího řízení pro školní rok 2022/2023

Jak se dostat na naše obory Maturitní obory Pokud se k nám hlásíte na maturitní obory, musíte složit přijímací zkoušky. Zkoušky se konají 12. a 13. dubna 2022. Náhradní termín je stanoven na 10. a 11. května 2022. 29. dubna 2022 SŠHL Frýdlant zveřejní na webových...

Testování ve školách, s účinností od 3. 1. 2022

Základní informace o změnách testování účinných od 3.1.2022 v období od 3. ledna 2022 do 16. ledna 2022 probíhá antigenní testování dětí a žáků 2x v týdnu, a to vždy v pondělí a ve čtvrtek; není-li pondělí nebo čtvrtek vyučovacím dnem, provede se...

Krásné Vánoce a vydařený rok 2022

Vážení rodiče, vážení kolegové, milí žáci, příznivci a přátelé školy,dovolte, abych Vám poděkoval za Váš podíl k překonání velmi složitého roku 2021. Přeji Vám i Vašim rodinám krásné a ničím nerušené Vánoce a do nového roku přeji všem hlavně hodně zdraví, klidu a...

Nová učební pomůcka – Gerontooblek

Jak se cítí senior při běžných životních situacích? Pocity seniorů či osob s omezením pohybu lze pochopit vyzkoušením speciálního obleku simulujícího pohyb seniorů. Pro žáky studijního oboru Sociální činnost a učebního oboru Pečovatelské služby byla pořízena učební...

Sbírka pro Dětský domov Frýdlant

Dárečky pro děti z Dětského domova Frýdlant vybrali žáci naší školy. Děkujeme žákům studijního oboru Sociální činnost, kteří sbírku zorganizovali.   Úplný název školy: Střední škola hospodářská a lesnická, Frýdlant, Bělíkova 1387, příspěvková organizace Adresa:...

Projekt DAMOKLES

Žáci 2. ročníku oboru Agropodnikání se zúčastnili programu Škola pro udržitelný život ve spolupráci se Střediskem ekologické výchovy SEVER Horní Maršov, o.p.s. a s finanční podporou programu Evropské unie Erasmus. Za úspěch v projektu získala třída AP2 třídenní pobyt...

Flora Pragensis 2021

Letošní soutěže se zúčastnilo 24 žáků z 13 zahradnicky zaměřených škol z celého Česka.Žáci své soutěžní práce vytvořili ve škole a fotografie poslali hodnotící komisi, která vybrala tři nejlepší.Celkové 3. místo získala Iveta Klíbrová a 6. místo Vanesa Kraková. V...

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This
X

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít