Chci pracovat v lese

První dvě letošní školní piva jsou v prodeji

První dvě letošní školní piva jsou v prodeji. Slavnostním naražením sudů odstartoval dnes, tedy v pátek 15. října 2021, v Pivovaru Albrecht prodej dvou druhů školních piv, které byly uvařeny z chmele vypěstovaného na naučné zemědělské stezce. Slavnostního narážení...

Kdo se bojí požádat, nikdy nezjistí, zda by uspěl.

Kdo se bojí požádat, nikdy nezjistí, zda by uspěl.Dobrá zpráva z Ministerstva zemědělství České republiky, naší škole byl prodloužen projekt COP na rok 2022 a 2023.Naše škola získá více jak 3,5 mil. Kč na zemědělské vybavení 🚜.Za pět let trvání projektu COP...

Jizerský dřevorubec 2021

Šestnáct soutěžních týmů ze sedmi lesnických škol České republiky ve středu 13. a ve čtvrtek 14. října bojovalo v městském parku ve Frýdlantu o nejlepší umístění v soutěži Jizerský dřevorubec. Soutěž byla pořádána pod záštitou náměstka hejtmana Libereckého kraje a...

13. Týden sociálních služeb, letos s názvem Bezpečně doletíme do cíle.

Ve dnech 4. - 10. října 2021 Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR vyhlásila již 13. Týden sociálních služeb, letos s názvem Bezpečně doletíme do cíle.Podařilo se uskutečnit několik akcí pro žáky:▶️vědomostní soutěž pro studijní obor Sociální činnost▶️exkurze ve...

Projektový den na téma „Ryby“

Ve školní kuchyni bylo celý den živo. V pondělí proběhl další projektový den ve spolupráci s Euroregionem Nisa a Zittauerbildungsgesellschaft GmbH. Téma bylo ryby a jejich zpracování.      [ngg src="galleries" ids="64" display="basic_thumbnail"...

Turnaj v malé kopané

V minulém týdnu jsme uspořádali turnaj v malé kopané pro žáky základních škol. Pořadí turnaje : 1. Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola, Frýdlant (pracoviště Purkyňova) 2. Gymnázium Frýdlant 3. ZŠ Raspenava 4. ZŠ Hejnice Děkujeme vychovatelům...

Jizerský dřevorubec 2021

Žáci lesnických škol budou soutěžit v práci s motorovou pilou v Městském parku ve Frýdlantu - to bude Jizerský dřevorubec. Dva dny bude narušovat klid malebného Frýdlantu zvuk motorových pil z městského parku. Nebude se tam kácet žádné stromořadí, ale Střední škola...

Kurz k dokončení základního vzdělávání

Dobrá věc se podařila a Liberecký kraj v srpnu schválil realizaci kurzu k dokončení základního vzdělání na Střední škole hospodářské a lesnické ve Frýdlantu.  První pilotní běh kurzu začíná 8. 10. 2021 a potrvá do května 2022.  Na přípravě kurzu a jeho...

Svatováclavská výstava koz a ovcí a nákupní trh beranů

Svatováclavská výstava koz a ovcí a nákupní trh beranů proběhl 28. září na Kozí farmě Pěnčín. Akce nabídla farmářský trh, hudební vystoupení a zábavu pro celou rodinu. Zájemci si mohli prohlédnout farmu a muzeum zemědělských strojů a vyzkoušet si jízdu na traktoru....

Řemesla nejsou OUT

Že jsou řemesla stále in se mohli ve středu 22. září přesvědčit zájemci, kteří dorazili na liberecké náměstí Dr. Edvarda Beneše. Zde proběhly praktické ukázky řemesel jako například dláždění, ražba, renovace nábytku, práce s motorovou pilou či vázaní květin. Ti, co...

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This
X

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít