Chci pracovat v lese

Školní víno – FRÝDLANTSKÉ CUVÉE

Když naši žáci oboru Zemědělec – farmář na jaře roku 2017 poprvé zahloubili pluh do pozemku za pracovištěm Zámecká, nikdo z nás netušil, do jakých rozměrů se projekt právě zakládané naučné zemědělské stezky v průběhu následujících let rozroste. K políčku s...

Aktuální informace pro žáky a zákonné zástupce

Podle posledních informací MŠMT ČR bude od 25. 11. 2020 probíhat výuka prezenčním způsobem (to znamená s každodenní docházkou do školy) pro určené obory a ročníky: pro odborný výcvik učebních oborů, pro učební praxi vybraných studijních...

Rezervační systém na prohlídku školy spuštěn!

Rezervační systém na prohlídku školy spuštěn! Srdečně vás zveme na zcela netradiční dny otevřených dveří. Nemusíte se prodírat davy, školu vám exkluzivně představíme individuálně. Stačí si zamluvit svůj termín prostřednictvím online rezervačního systému....

Důležité upozornění pro žáky studijních oborů – distanční výuka

Vážené žákyně, vážení žáci, od 18.11.2020 rozšiřujeme výuku pro všechny studijní obory (obory zakončené maturitní zkouškou). Způsob distanční výuky rozšiřujeme přes centrum pro týmovou práci Microsoft Teams (ikona Microsoft Office 365), který mají žáci...

Jasný bolid v podvečer 8. listopadu 2020 nad Českou republikou

V neděli 8. listopadu 2020 večer krátce před čtvrt na sedm středoevropského času ozářil především severní část Čech velmi jasný meteor - bolid. I když kvůli inverznímu rázu počasí na velké části našeho území zůstal pro většinu obyvatel skrytý hustou...

Školní marmelády slaví úspěch

Školní marmelády slaví úspěch!Školní marmelády z naučné zemědělské stezky obsadily druhé a třetí místo v soutěži KUNRATICKÁ JAMPARÁDA. Kdoulová marmeláda se skořicí - 2. místoZahradní směs - 3. místo Více na  www.jamparada.cz. Celý...

Stipendijní program pro žáky školy

Liberecký kraj od roku 2010 peněžními prostředky podporuje žáky při vzdělávání ve vybraných oborech, které jsou z dlouhodobé perspektivy žádané na trhu práce. Mezi tyto obory jsou nezřídka zařazeny i obory, v nichž poskytujeme vzdělávání, přičemž se jedná...

KUNRATICKÁ JAMPARÁDA

Máme přihlášeny 4 vzorky školních marmelád, z ovoce vypěstovaného z Naučné zemědělské stezky, do soutěže Kunratická Jamparáda. Na výrobě kdoulové marmelády, kdoulové marmelády s mátou, zahradní marmelády a rybízové marmelády se podíleli žáci oborů...

PRODEJ DUŠIČKOVÉ VAZBY

Od 14.10. do 2.11. je možnost k zakoupení v galerii Kláštera Hejnice dušičkovou vazbu. Na výrobě se podíleli žáci a zaměstnanci školy .     Úplný...

Studijní materiály na webu školy

Na webových stránkách školy byl vytvořen odkaz se studijními materiály, které mohou sloužit k podpoře distanční výuky.Studijní materiály jsou ke stažení v záložce - Pro žáky. https://www.stredni-skola-frydlant.cz/materialy-ke-stazeni/ Úplný název školy:...

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO 9001:2015

Pin It on Pinterest

Share This
X

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít