Chci pracovat v lese

Ze života školy

Kamil Košun, student studijního programu Tvůrčí fotografie, Institutu tvůrčí fotografie Filozoficko-přírodovědecké fakulty Slezské univerzity v Opavě, bude několik měsíců fotografovat život na naší škole. Výstupem bude nejenom školní práce, ale v budoucnu...

Rozhovor na Českém rozhlasu

V pátek 5. března od 10 hodin máme možnost si poslechnout Ing. Jaroslava Palarce v rozhovoru pro Český rozhlas na téma ZAHRADA.Mimo jiné se dozvíte o aktivitách žáků oboru Zahradník, plánech a projektech školy nebo o spolupráci s městem Frýdlant v oblasti...

Naše výrobky ze školní prodejny jsou k mání nově i v Liberci

Naše výrobky ze školní prodejny jsou k mání nově i v Liberci. Učňovské housky, podmáslový chléb, vepřové klobásy, učňovská sekaná, tento sortiment školních výrobků je možné od ledna zakoupit v Pivotéce Liberec. Pivotéka Liberec je prodejna řemeslného piva...

Přihlášky ke studiu

Konečný termín pro podání přihlášek ke studiu je 01. 03. 2021 (v případě podání poštou rozhoduje datum podání). Do výše uvedeného data je nutné dodat také přílohy (např. lékařskou prohlídku apod.).  Podrobné informace o podmínkách přijímacího řízení...

Naše škola se zapojila do projektu NAKAP LK II.

Naše škola se zapojila po skončení NAKAP LK I . i do druhé etapy NAKAP LK II. Tento projekt nám umožní pořídit vybavení za 700.000 Kč (trenažer pro výuku motorových vozidel za 320.000 Kč, trenažer sváření za 230.000 Kč a vybavení mikrobiologické laboratoře...

Školní polokonzerva v prodeji

Školní vepřová polokonzerva, se kterou ani nestačíte odjet na dovolenou, v prodeji. Školní polokonzerva, kde nemají místo žádné náhražky a maso je maso!   Školní polokonzervu chystáme přihlásit do soutěže Regionální potravina Libereckého kraje 2021....

INFORMACE K PROVOZU ŠKOLY OD 11. LEDNA 2021

Vážení žáci, rodiče a zákonní zástupci, na základě rozhodnutí vlády se prodlužují stávající opatření do 22. ledna 2021. Nadále bude tedy pro žáky probíhat výuka distanční formou. U tříletých učebních oborů budou úkoly z teoretických předmětů zadávány...

Dny otevřených dveří – zrušeny

Vzhledem k vývoji aktuální situace jsme se rozhodli zrušit dny otevřených dveří, které se měly uskutečnit 15. a 16. ledna 2021.V žádném případě nechceme, aby se návštěvníci DOD cítili jakýmkoliv způsobem ohroženi a zároveň Vás o DOD nechceme...

INFORMACE K PROVOZU ŠKOLY OD 4. LEDNA 2021

Vážení žáci, rodiče a zákonní zástupci,vzhledem k tomu, že vláda ČR na svém jednání 23. prosince 2020 rozhodla o zpřísnění opatření souvisejících s přechodem na stupeň 5 systému hodnocení PES, souvisí s tím také fungování škol a školských...

PF 2021

Vážení rodiče, žáci, zaměstnanci a přátelé školy, rok 2020 v kotrmelcích, ale přesto jistě spěje ke svému konci. Bylo by pěkné, kdybychom si mohli říct, že spolu s ním skončí i všechny peripetie, starosti a nepříjemnosti… Můžeme se ale alespoň...

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This
X

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít