Baví mě práce s technikou

Zemědělství ve Frýdlantu žije!

„Praktická činnost žáka je nejdůležitější částkou jeho vzdělání“, praví historické prameny z počátku minulého století ke vzniku a rozvoji českého zemědělského školství. „Samo hospodářství je nejdůležitější pomůckou vyučování, úloha školy dá se jenom tím...

Naše výrobky ze školní prodejny jsou k mání nově i v Liberci

Naše výrobky ze školní prodejny jsou k mání nově i v Liberci. Učňovské housky, podmáslový chléb, vepřové klobásy, učňovská sekaná, tento sortiment školních výrobků je možné od ledna zakoupit v Pivotéce Liberec. Pivotéka Liberec je prodejna řemeslného piva...

Přihlášky ke studiu

Konečný termín pro podání přihlášek ke studiu je 01. 03. 2021 (v případě podání poštou rozhoduje datum podání). Do výše uvedeného data je nutné dodat také přílohy (např. lékařskou prohlídku apod.).  Podrobné informace o podmínkách přijímacího řízení...

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This
X

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít