Baví mě práce s technikou

Spolupráce s městem Frýdlant

Rýsuje se další spolupráce s městem Frýdlant. Naši zahradníci budou navrhovat úpravu zeleně kruhového objezdu ve Frýdlantu. Do konce října vybere z návrhů starosta města Frýdlant Dan Ramzer a místostarosta Jíří Stodůlka vítězný projekt, který bude...

Sklizeň školních brambor

Úroda brambor se zatím rýsuje nadějně, jarní mrazy ani koronavirová pandemie bramborám neuškodily, a proto žáci pod dohledem učitelů odborného výcviku vyrazili na sklizeň školních brambor.[ngg src="galleries" ids="40" display="basic_thumbnail"...

Chmelobraní 2020

Ze školního chmele bude opět uvařeno pivo 12°Hospodář i 11°Čeledín. Už potřetí se v prostorách naučné zemědělské stezky česal chmel. Při letošním chmelobraní vypomohli hejtman Martin Půta a radní Jiří Löffelmann, zastavil se také náměstek Petr Tulpa....

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2015

Pin It on Pinterest

Share This
X

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít